Nasıl üye olunur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Admin

Administrator
Yönetici
Katılım
30 May 2020
Mesajlar
11
Puanları
13
Üyelik için gerekli şartlar ve adımlar:

1-Ev, ofis, üniversite vb. internet bağlantıları üzerinden üye olmalısınız. Server, VPN vb. bağlantılar üzerinden üye olamazsınız.

2-İstenen bilgileri net olarak girmelisiniz. Size konum soruluyorsa TR, Türkiye falan yazamazsınız: Şehir isteniyor ve IP adresinizle karşılaştırılıyordur.

3-Daha önce TR forumlarda hangi kullanıcı adıyla tanınıyorsanız onu kullanmalısınız. Forum forum dolaşıp farklı nick alanlar tespit edilip uzaklaştırılır.

4-VIP ve/veya destekçi üyelik uygulamaları olan sitelerle bağlantınız varsa bu siteye uğramayınız. (BdC, SHS, SS, TSİ, HDA vb.)
---4.2-Belli kullanıcı adları ve TR forumlarda bilinen belli şahıslar ve bazı lokasyonlar bu sitede yasaklıdır. Onlar kendilerini biliyor.
----4.2.1-VIP içerikli sitelerde görev alanları ve/veya o tip sitelere para, kaynak aktaranları forumumuzda görmek istemiyoruz.

5-Kullanıcı adı olarak isminizi, kurum isimlerini vb. kullanmayınız. Olumsuz sonuçlar doğurmaması için sanal kimlik kullanınız.

6-Mail adresi tek kullanımlık olamaz. Bilinen ve sıklıkla tercih edilen adresler ve uzantılar kullanmalısınız. (gmail, outlook, yahoo vb.)

7-Sitede yaş sınırı vardır: 20'den büyük 60'dan küçük olmalısınız. (Bu yaş sınırları dışındakilerle çeşitli sıkıntılar yaşandığı için bu şekilde belirlenmiştir.)
 

JohnDoe

Moderator
Yönetici
Katılım
11 Tem 2020
Mesajlar
1
Puanları
1
İstisnalar dışında İzmir, Ordu, Mersin ve Antalya'dan üyelikler kapalıdır. Aksi ispatlanana kadar herkes şüphelidir. Azerbaycan' dan üye kabul etmiyoruz. Yurtdışı çoğunlukla kapalı. Üye profilinden memnun değiliz. TR forumlarda kapı kapı dolaşıp kaşarlanmış tipler buraya uğramasın!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst