DVD The Devil's Advocate (1997) [Unrated] 640Kbps 23Fps AC3 6Ch TR DVD Audio

Heisenberg

Administrator
Yönetici

PHP:
General           : The.Devils.Advocate.1997.Unrated.640Kbps.23Fps.AC3.6Ch.TR.Audio.ac3
Format            : AC-3 at 640 kb/s
Length            : 659 MiB for 2 s 23 dk 54 s 112 ms

Audio #0          : AC-3 at 640 kb/s
Infos             : 6 kanal, 48.0 kHz
Language          : tr

Source            : DVD (HDTurk)
Restructure       : DVD + BluRay (DWA) [?]
Release           : The Devil's Advocate 1997 1080p Unrated BluRay DTS x264-CHD
Delay             : +2500ms
Gizli içerik
Linkleri görebilmek için tepki vermelisiniz.

mhtozk

Active member
@VolkanDogan35 Üstadım Al Pacino yorumunu okuyunca hemen Google ye Hollywood en iyi oyuncuları diye yazdım.
Linke erişebilmeniz için lütfen kayıt olunuz. Giriş yap veya üye ol.
Listelemiş ''Tüm Zamanların En İyi 100 Oyuncusu'' diye Listeye bakınca Efsane oyuncular ile birlikte Efsane Filmler göz önüne geliyor. Üzücü olan Yeni Jenerasyonda ise maalesef bu kalitede oyuncular ya yetişmiyor yada çok az, eskilerin tadını vermiyor. internethaber'in Listede ki bu oyuncuların içerisinde kaybedilenler, yaşlanıp kenara çekilmiş yada son demlerini yaşayanlar var. Ve bitiyorlar.

VolkanDogan35

Member
@VolkanDogan35 Üstadım Al Pacino yorumunu okuyunca hemen Google ye Hollywood en iyi oyuncuları diye yazdım.
Linke erişebilmeniz için lütfen kayıt olunuz. Giriş yap veya üye ol.
Listelemiş ''Tüm Zamanların En İyi 100 Oyuncusu'' diye Listeye bakınca Efsane oyuncular ile birlikte Efsane Filmler göz önüne geliyor. Üzücü olan Yeni Jenerasyonda ise maalesef bu kalitede oyuncular ya yetişmiyor yada çok az, eskilerin tadını vermiyor. internethaber'in Listede ki bu oyuncuların içerisinde kaybedilenler, yaşlanıp kenara çekilmiş yada son demlerini yaşayanlar var. Ve bitiyorlar.
maalesef biraz öyle ama son zamanlarda Christoph Waltz var bana eski oyuncuları anımsatıyor izlerken tad alıyorsun resmen yeni jenarasyon filmlerde bile eski oyuncuların performansları ile dönüyor sektor yeni donem oyuncuları direk manken vb... işlerde yakışıklı diye lap diye seçiliyor evet eskiden de yakışıklı oyuncular başroldu ama b.pitt,b,affleck,m.damon ve tonla oyuncu yetenekliydi aynı zamanda al pacino ve de niro filmlerine bayılırım c.eastwood filmleri benim kırmızı noktam :) sözü uzattık biraz affola...

mhtozk

Active member
Christoph Waltz'ı ben de çok beğenirim. Tarantino, Inglourious Basterds (2009) Filminde Waltz'ın performansına ilişkin olarak şöyle dedi: "Sanırım Landa yazdığım ve yazacağım en iyi karakterlerden biri ve Christoph bu rolü tam olması gerektiği gibi oynadı. Christoph kadar iyi birini bulamamış olsaydım, Soysuzlar Çetesi'ni çekmeyebilirdim. ( wikipedia Alıntı )