UHD The Matrix (1999) [UHD] BDRip 2160p Dual x264-HSRG

Heisenberg

Administrator
Yönetici

Saygın bir yazılım şirketinde çalışan Thomas Anderson (Keanu Reeves), gecelerini "Neo" adı altında program kırarak ve Matrix'i araştırarak geçirir. Esrarengiz şekilde Trinity (Carrie Ann Moss) ve Morpheus (Laurence Fishburne) ile tanışan Neo, yaşadığı dünyanın aslında beyninde gerçekleşen bir simulasyon olduğu gerçeğini öğrendikten sonra oradan kurtarılır ve Morpheus'un önderliğindeki ekibe katılır. Neo gerçek dünyada ilk nefesini aldıktan sonra simulasyona tekrar girerek Matrix'in ne olduğunu kavrayacak ve kurtarılma nedenini öğrenerek gelişen olaylar çerçevesinde yeni kimliğini tanımaya çalışacaktır.

PHP:
General           : The.Matrix.1999.UHD.BDRip.2160p.Dual.x264.HSRG.mkv
Format            : Matroska at 4 893 kb/s
Length            : 4.66 GiB for 2 s 16dk 18s 688 ms

Video #0          : AVC at 4 000 kb/s
Aspect            : 3840 x 1600 (2.400) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 448 kb/s
Infos             : 6 kanal, 48.0 kHz
Language          : en

Audio #1          : AC-3 at 448 kb/s
Infos             : 6 kanal, 48.0 kHz
Language          : tr @DWA

Text #0           : UTF-8
Language          : tr

Source            : The Matrix 1999 2160p UHD Blu-ray Remux HEVC TrueHD Atmos 7.1 Single Layer DoVi - SumVision (54GB)
Program           : RipBot264 v.1.25.1
RIP & UP          : Heisenberg
Gizli içerik
Linkleri görebilmek için tepki vermelisiniz.
Kod:
https://letsupload.co/folder/6250/HSRG

http://ul.to/folder/prsq7j

Heisenberg

Administrator
Yönetici
@Heisenberg Hocam 2160p lerde renkler biraz soluk 10 bit yada hdr olmasından kaynaklı sanırsam renk kaybını önleyebileceğimiz yöntem var mı acaba
Bu sunum için söylemiyorsunuz sanırım genel olarak 2160p leri diyorsunuz herhalde.
Ben o problemin önüne geçebilmek için single layer kullanıyorum. Kaynak isminde de yazıyor.

Sizin dediğiniz caps i soluk gözüken uhd blu-ray ler 'dual layer' yani iki hevc dosyası var ve birlikte çalıştığında tam performans alabiliyorsunuz. Onun çözümünü ben de bilmiyorum, araştırmadım.
Ama dediğim gibi benim yaptığım riplerde o solukluk olmaz çünkü kaynaklar single layer; uhd blu-ray in başka bir formu.

Tisargas

New member
Bu sunum için söylemiyorsunuz sanırım genel olarak 2160p leri diyorsunuz herhalde.
Ben o problemin önüne geçebilmek için single layer kullanıyorum. Sizin dediğiniz caps i soluk gözüken uhd blu-ray ler dual layer yani iki video dosyası var birlikte çalıştığında tam performans alabiliyorsunuz. Onun çözümünü ben de bilmiyorum, araştırmadım. Ama dediğim gibi benim yaptığım riplerde o solukluk olmaz çünkü kaynaklar single layer uhd blu-ray in başka bir formu.
Anladım hocam tavsiye ettiğin video oynatıcı veya kodek varmı?

Heisenberg

Administrator
Yönetici
Anladım hocam tavsiye ettiğin video oynatıcı veya kodek varmı?
Yani buradaki 2160p ler genel olarak hepsinde çalışır ama hiç indirmeye bile uğraşmadan mega dan stream yapıp kmplayer veya kodi den izleyebilirsiniz. PC ekranı yetmezse de pc yi projeksiyona veya tv ye bağlayabilirsiniz.

Bu bölüm yakında şenlenecek.
Bütün klasikleri m2160p yapacağız.
Herkese tavsiyem düzeninizi erkenden kurun.
Örneğin; sırada
The Shining (1980) Dual (x3) var. 😎

Tisargas

New member
Yani buradaki 2160p ler genel olarak hepsinde çalışır ama hiç indirmeye bile uğraşmadan mega dan stream yapıp kmplayer veya kodi den izleyebilirsiniz. PC ekranı yetmezse de pc yi projeksiyona veya tv ye bağlayabilirsiniz.
Yardımların için çok teşekkür ederim, yeri değil ama rambo 1982-1985-1988 sesleri de gelecek mi?